Zamknięcie ul. Siennej w Chrzanowie od 17.04.2023 r. - zmiany w kursowaniu autobusów

13 kwietnia 2023

Informujemy, że w związku z kolejnym etapem robót związanych z zamknięciem ulicy Siennej w Chrzanowie i brakiem możliwości obsługi zlokalizowanego tam przystanku, od dnia 17 kwietnia 2023 r. do odwołania (planowany termin zakończenie prac – 30 czerwca 2023 r.) wprowadzone zostają następujące zmiany komunikacji miejskiej:

Linia 3

 • Dotychczasowy kurs odjeżdżający w dni robocze z Dworca ZKKM w Chrzanowie o godzinie 16:20 zostaje zlikwidowany.

Pasażerowie chcący dojechać do Fabloku po godzinie 16:00 mogą skorzystać z kursu linii 30 odjeżdżającego z Dworca ZKKM o godzinie 16:12, który zostaje przedłużony do przystanku Chrzanów Fablok.

 • Dodatkowo w związku z wnioskiem Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych „Fablok” w Chrzanowie o dostosowanie rozkładu jazdy do zakończenia zajęć lekcyjnych, kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Chrzanów Fablok o godzinie 12:51 zostaje przesunięty na godzinę 13:05.

Linia 9

 • Wszystkie kursy wyjeżdżające z Dworca ZKKM w Chrzanowie realizowane będą północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa w kierunku Bereski i Valeo z pominięciem przystanków Chrzanów Śródmieście, ZUS, Sienna, Podwale, Trzebińska.

Linia 15

 • Kursy z Libiąża w kierunku Chrzanowa, od przystanku Chrzanów PZGS, będą realizowane objazdem tj. ul. Oświęcimską, Księdza Ignacego Skorupki, Balińską, Kusocińskiego na Dworzec ZKKM i dalej północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa w kierunku Trzebinia Bereska/Valeo z pominięciem przystanków Chrzanów Sienna, Podwale, Trzebińska. 

 • Przystankiem zastępczym dla Chrzanów Trzebińska będzie Chrzanów Dworzec ZKKM (odjazdy z peronu 1).

 • Przystanki na trasie objazdu tj. Chrzanów Ks. Skorupki, Chrzanów Śródmieście będą obsługiwane jak przystanki na żądanie.

Linia 25

 • Kursy w kierunku Chrzanowa, od przystanku Chrzanów Powstańców Styczniowych, będą realizowane objazdem tj. ul. Stara Huta, Zbożowa, Fabryczna, Podwale do Dworca ZKKM z pominięciem przystanków Chrzanów Stara Huta, Osiedle Robotnicze, Sienna.

 • Przystanki na trasie objazdu tj. Chrzanów PKP, Chrzanów Podwale będą obsługiwane jak przystanki na żądanie.

Linia 30

 • Wszystkie kursy wyjeżdżające z Dworca ZKKM w Chrzanowie realizowane będą ul. Krakowską w kierunku ul. Podwale z pominięciem przystanków Chrzanów Śródmieście, ZUS, Sienna.

 • Kurs odjeżdżający z przystanku początkowego Chrzanów Os. Młodości Witosa o godzinie 16:31 zostaje przesunięty na godzinę 16:23 i realizowany będzie ulicą Kolejową i Fabryczną do przystanku Chrzanów Fablok, z pominięciem przystanków Szarych Szeregów, Pogorska, Pogorska Szkoła, Podwale.

Linia 31

 • Wszystkie kursy wyjeżdżające z Dworca ZKKM w Chrzanowie realizowane będą ul. Krakowską w kierunku ul. Podwale z pominięciem przystanków Chrzanów Śródmieście, ZUS, Sienna.