Zamknięcie ul. Szpitalnej na wysokości mostku nad potokiem Chechło

18 czerwca 2014
W związku z remontem mostu na potoku Chechło w ciągu ul. Szpitalnej w Chrzanowie (droga wojewódzka 781), od dnia 23.06.2014 roku od godz. 9:00 do odwołania (planowany termin zakończenia 28.11.2014) zostają wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu autobusów realizujących przewozy na zlecenie ZK”KM” w Chrzanowie:
  • Linia „P” – kursy będą realizowane w obu kierunkach do przystanku Chrzanów Trzebińska ulicami Chechlaną i Podwale (przystanki Chrzanów Głowackiego i Podwale na trasie objazdu ze względu na opóźnienia będą obsługiwane na żądanie).
  • Linie 17, 32 – kursy jadące od Wapiennika do Dworca ZK”KM” będą realizowane objazdem przez ul. Topolową, a następnie obwodnicą Chrzanowa.
  • Linia 31 – kursy jadące od przystanku Chrzanów Szpital do Dworca ZK”KM” będą realizowane objazdem przez obwodnicę Chrzanowa. W soboty, niedziele i święta kursy z Dworca ZK”KM” w kierunku Szpitala o godz. 6:38 i 18:15 będą realizowane ul. Chechlaną (nie zostanie obsłużony przystanek Chrzanów Podwale, autobus zatrzyma się na żądanie na przystanku Chrzanów Głowackiego) powrót do Dworca od Szpitala jak powyżej (obwodnicą Chrzanowa).
  • Linie 41, 42 – wszystkie kursy (w obu kierunkach) od przystanku Chrzanów Trzebińska będą realizowane objazdem przez ul. Podwale oraz ul. Chechlaną (przystanki Chrzanów Głowackiego i Podwale na trasie objazdu ze względu na opóźnienia będą obsługiwane na żądanie).

UWAGA:

W związku z wprowadzonymi objazdami na wyżej wymienionych liniach wystąpią opóźnienia w odjazdach z poszczególnych przystanków.

Dodatkowo, od 01.07.2014 roku w związku z objazdem na linii 41 zostanie wprowadzony alternatywny rozkład jazdy: kursy będą realizowane od Trzebini ulicami Trzebińską, Podwale, Chechlaną, Szpitalną, Topolową i dalej w kierunku Trzebini obwodnicą Chrzanowa – zostanie pominięty przystanek Chrzanów Trzebińska w kierunku Trzebini koło Kauflandu co oznacza, że pasażerowie jadący w kierunku Trzebini i dalej w kierunku Psar powinni wsiadać na przystanku Chrzanów Trzebińska po stronie Biedronki, a nie Kauflandu.