Formularz wyszukiwania

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji od 01 września 2014

26 sierpnia 2014
SZANOWNI PASAŻEROWIE
Związek Komunalny „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie informuje, iż od 01 września 2014 roku wprowadza się następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:
  • Linia A zostaje wprowadzony dodatkowy kurs w niedziele o godz. 13:16 natomiast kurs 12:06 będzie realizowany przez Armii Krajowej.
  • Linia B kurs z Mętkowa o godz. 5:50 zostaje przesunięty na godz. 5:48 i wydłużony o Ziajki.
  • Linia L zostaje podzielona trasami przejazdu na: La (relacji Trzebinia PKP – Myślachowice – Gaj – Siersza Liceum – Stara Maszyna (Cyprysowa, Ciężkowicka, Stawowa Sklep) – Siersza Liceum – Gaj – Myślachowice - PKP), Lb (relacji Trzebinia PKP – Lgota i powrót) i Lc (relacji Trzebinia PKP – Płoki i powrót) - UWAGA na linie La, Lb i Lc obowiązuje jeden bilet okresowy bez podziału na „a”, „b” i „c”.
  • Linia 17 zostaje podzielona trasami przejazdu na: 17a (relacji Chrzanów Dworzec do Płaza Dolna przez Wapiennik i powrót) i 17b (relacji Chrzanów Dworzec – Wapiennik – Pogorzyce – Chrzanów Dworzec) - UWAGA na linie 17a i 17b obowiązuje jeden bilet okresowy bez podziału na „a” i „b”.
  • Linia 32 zostaje podzielona trasami przejazdu na: 32a (relacji Chrzanów Dworzec do Płaza Dolna przez Pogorzyce i powrót) i 32b (relacji Chrzanów Dworzec – Pogorzyce – Wapiennik – Chrzanów Dworzec) - UWAGA na linie 32a i 32b obowiązuje jeden bilet okresowy bez podziału na „a” i „b”.
  • Linia 30 w dni robocze zostaje wprowadzony dodatkowy kurs z Dworca ZK”KM o godz. 20:45 i powrót z Witosa o godz. 21:00
  • Linia 42 ostatni kurs w dni robocze i robocze wolne od nauki szkolnej jadący z Bolęcina o godz. 21:20 zostaje przedłużony do Płok.